Ръководство

Цветомира Георгиева – директор, V ПКС

Григор Григоров – ръководител направление ИКТ, IV ПКС

Учители – гимназиален и прогимназиален етап

Юлияна Георгиева – старши учител – Български език и литература, Руски език – IV ПКС

Мария Горанова – старши учител – Български език и литература, Руски език

Диана Минева – учител – Български език и литература – V ПКС

инж. Петя Павлова – старши учител – Английски език

Христиана Сарафова – учител – Английски език

Георги Андреев – учител – Английски език

Фикри Хърлов – учител – Информатика, Информационни технологии

Григор Григоров – старши учител – Математика, Информационни технологии – IV ПКС

инж. Людмила Стефанова – учител – Математика, Информационни технологии и Технологии и предприемачество, IV ПКС

Светлана Димитрова – учител – Математика

Марияна Благоева – учител – География и икономика, Човекът и природата и Биология и здравно образование – III ПКС

Цветомира Георгиева – старши учител – История и цивилизация, Свят и личност и Гражданско образование – V ПКС

Емилия Борисова – старши учител – История и цивилизация, Свят и личност и Философия – III ПКС

Георги Миланов – учител – Философия и Руски език

Лилия Стоянова – учител – Физика и астрономия, Химия и опазване на ОС

Емил Петров – учител- Музика

Радостина Тодорова – учител – Изобразително изкуство

Нели Чивийска – старши учител – Физическо възпитание и спорт – V ПКС

Мария Ванкова – учител – Физическо възпитание и спорт

Екатерина Манджукова – учител – Хореография, Физическо възпитание и спорт

Нина Тотолакова – учител – География и икономика, Икономически дисциплини

Славей Луков – учител – ГЦОУД – 6. клас

Александър Рафаилов – учител – ГЦОУД – 5. клас

Учители – начален етап

Лозинка Пешева – старши учител – II ПКС

Галина Петкова – старши учител – IV ПКС

Юлия Иванова – старши учител – V ПКС

Ирена Борисова – старши учител – V ПКС

Петя Костова – учител – V ПКС

Милена Евлогиева – учител – V ПКС

Ирена Каназирева – учител

Елена Тинтерова – учител

Учители – Подготвителни групи

Ирена Златинова – учител

Вера Костадинова – старши учител – IV ПКС

Цветелина Савова – учител

Радостина Тодорова – учител

Ресурсни учители

Радосвета Живкова – ресурсен учител

Мария Енчева –  ресурсен учител

Елена Станкулова – училищен психолог

Славей Луков – психолог

Администрация

Десислава Георгиева – главен счетоводител

Лилия Петрова – ЗАС

Валентина Янкова – домакин-библиотекар

Методи Минев – образователен медиатор

Медицински кабинет – 0889953080