В навечерието на най-светлия български празник – 24. май, г –жа Цветомира Георгиева – директор на 37. СУ „Райна Княгиня“ отправи поздравително слово към целия педагогически екип. Всички дами от колектива получиха красиви живи цветя. На специалната церемония бяха връчени и грамоти на заслужили преподаватели от 37. СУ. Престижните награди се присъдиха от Директора за активно участие в училищния живот и развитие на образователната сфера.

37. СУ „Райна Княгиня“ издигна Световния зелен флаг и стана част от световното семейство на Екоучилищата
На 12 юни 2026 г. в историята на 37. СУ „Райна Княгиня“ беше...


